Як туристичний сезон зустрінеш, так його і проведеш!

Дата: 19.05.2019 15:02

17 травня 2019 року ТуристFest відкрив літній туристичний сезон в Херсонській області. Урочисте відкриття відбулось в біосферному заповіднику «Асканія-Нова», якому вже 100 років. Саме в цей день херсонці ще раз показали свою багатогранність та унікальність. Не виключенням була й наша багата громада – Присиваська ОТГ.

Представники Присиваської ОТГ презентували туристичний потенціал своєї громади, зелені садиби. Проводили лотерею та розіграли 20 призів – лікувальні грязі Лемурійсього озера. Пригощали традиційним смачним тузлуком та кашею. Також провели екскурсію туристичним маршрутом «Соляної дороги» на Лемурійське озеро затоки Сиваш.

Дякуємо організаторам та всім учасникам за приємні враження, чудово проведений час та безліч яскравих емоцій!