Соціальна програма матеріальної допомоги українським студентам - EducationUA 2019.

Дата: 16.05.2019 08:22

Останнім часом в Україні все більшої популярності набирають програми матеріальної підтримки здібних студентів незалежними комерційними організаціями. Аналогічні програми дуже поширені в європейських і американських навчальних закладах та мають неабияку популярність.

EducationUA 2019 – саме одна з таких соціальних програм, що пропонує студентам на конкурсній основі здобути матеріальну винагороду за певні академічні успіхи. Організатором та грантодавцем виступає студія краси та академія Ladyspace. Ми маємо за мету довести студентам, що в сучасному світі знання та наполегливість здатні приносити прибуток ще до отримання диплому.

За умовами програми буде проведено конкурс та обрано двох переможців, які отримають гранти в розмірі 10 000 грн на кожного. Призові кошти будуть направлені на оплату за навчання в їх українських ВУЗах. Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із  запропонованих нами тем. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна. Конкурс триватиме з 22 квітня по 31 липня 2019 року.

Офіційними спонсорами та організаторами програми виступають компанія Ladyspace та SMMdriver. З деталями проведення конкурсу можна ознайомитись на сторінках сайтів кожного з грантодавців: