День Перемоги: ми пам'ятаємо!

Дата: 10.05.2019 10:02

08-09 травня 2019 року в Присиваській ОТГ провели заходи до Дня пам'яті та примирення, а також 74-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

08 травня, у День пам'яті та примирення, жителі громади зібрались біля братських могил та пам'ятників на честь воїнам-односельчанам. Були проведені мітинги та реквієми. Година пам’яті… Схиливши голови, дорослі й діти вшановували захисників, котрі загинули у роки Другої світової війни.

09 травня відзначали 74-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Після закінчення урочистостей працівники Григорівської сільської ради та сільський голова Кліщевський С.О. привітали учасників війни та ветерана громади та з найкращими побажаннями вручили їм подяки й подарунки.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Також виносимо подяку депутату Григорівської сільської ради Індришек Оксані Володимирівні за надану благодійну допомогу в приготуванні солдатської каші та юшки.