Робоча нарада щодо підготовки до відкриття туристичного сезону на Херсонщині.

Дата: 02.05.2019 14:17

26 квітня  в адмінбудівлі Григорівської сільської ради відбулась робоча нарада щодо підготовки до відкриття туристичного сезону на Херсонщині за участю представників апараду ради та власників приватних «зелених» садиб Присиваської ОТГ. Цього року Херсонська ОДА організовує відкриття літнього туристичного сезону 2019 року фестивалем «Tourist-Фест», що відбудеться 17 травня в смт. Асканія - Нова. На початку наради Голова Присиваської ОТГ Сергій Олександрович Кліщевський розповів, що за попередньою програмою від Департамунту туризму та курортів Херсонської ОДА туристичний фестиваль відбудеться просто неба! В програмі заходу - концерт, дитяча зона, спортивні змагання, лаунж зони, квести, ярмарки, фотозони, смачна їжа та багато цікавих локацій. Тільки 17 травня безкоштовні екскурсії заповідником Асканія-Нова.

Сергій Олександрович наголосив, що вже потрібно відпрацювати питання щодо презентації туристичного потенціалу Присиваської ОТГ на виставковій площі в Асканія –Нова :

1. підготувати рекламно-інформаційну продукцію (буклети, брошури, флаєри з контактною інформацією власників «зелених» садиб);
  2. організувати дегустацію місцевими автентичними стравами ;
  3. залучити місцевих майстрів для представлення сувенірної продукції, можливо організувати майстер-класи.

Також довів інформацію, що від Асканія-Нова до Присиваської ОТГ буде організований підвіз екскурсантів, тож потрібно готуватись зустрічати гостей на Лемурійському озері та підготувати «зелені» садиби для можливого розміщення гостей-туристів. Тож, готуємся до головної туристичної події Херсонщини!