Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

В Присиваській ОТГ привітали учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 29.04.2019 15:15

26 квітня 2019 року,  в Міжнародний день пам’яті Чорнобильської катастрофи, не були забуті й громадяни Присиваської ОТГ, що брали участь у ліквідації наслідків на ЧАЕС. Серед  них: Вознюк Петро Іванович – житель села Павлівка, Герега Олександр Станіславович – житель села Павлівка та Корнійчук Микола Миколайович – житель села Строганівка. Старости сіл привітали героїв та вручили їм невеликі подарунки.

Від імені голови Григорівської сільської ради Кліщевського С.О., працівників апарату ради та депутатів щиро бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди та сімейного затишку!