Увага! Оголошення! Щодо хімічної обробки посівів сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень!

Дата: 25.04.2019 08:13

У зв'язку з тим, що товаровиробники району розпочали хімічні обробки посівів сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень проти шкідників та хвороб нагадуємо, що фізичні та юридичні особи, які застосовують хімічні засоби захисту рослин під час цвітіння медоносних рослин, згідно статті 37 Закону У країни «Про бджільництво» зобов'язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані 10 км від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату .

Також, під час цвітіння медоносних рослин сільгосптоваровиробники в обов’язковому порядку повинні повідомляти Григорівську сільську раду про обробку посівів пестицидами для запобігання загибелі бджіл.

В свою чергу власники пасік повинні обов'язково зареєструватись в Григорівській сільській раді та своєчасно інформувати Григорівську сільську раду, сусідні господарства про місця перебування своїх пасік на стаціонарі і при переїздах.