Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Оголошення! Про набір слухачів до магістратури та бакалаврату ХНТУ за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» в 2019 році!

Дата: 22.04.2019 10:28

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 року №789 «Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо- професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» (із змінами) Херсонський національний технічний університет з 10 до 23 липня 2019 року включно проводить прийом документів за заочною формою навчання від державних службовців без обмежень за віком, які мають вищу освіту (бакалавр, спеціаліст чи магістр будь-якого напряму підготовки), стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування не менше одного року, посади яких належать до 6-9 групи оплати праці та на момент подання документів працюють на державній службі.

Навчання здійснюється за кошти державного бюджету України за замовленням Національного агентства України з питань державної служби.

Особи, які не відповідають встановленим вимогам або склали вступні випробування, але не пройшли за конкурсом, мають право в межах ліцензованого обсягу ХНТУ вступати на навчання за кошти фізичних чи юридичних осіб.

Вступні випробування проводитимуться з 25 до 31 липня 2019 року включно.

Початок занять з 1 вересня 2019 року.

Термін навчання за заочною формою складає 1 рік і 4 місяці.

Крім того, ХНТУ здійснюється набір на навчання за освітнім рівнем «бакалавр» та «бакалавр» (зі скороченим терміном навчання) на базі освітньо- кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста будь-якого напряму підготовки.

Навчання здійснюється за державним замовленням у межах фінансування МОН України та на контрактній основі (за кошти юридичних або фізичних осіб).

Форма навчання: денна або заочна з тривалістю навчання 3 роки 10 місяців. На базі раніше здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста будь-якого напряму підготовки - 2 роки 10 місяців.

Строк подачі документів - з 10 до 22 липня 2019 року включно.

Перелік конкурсних предметів (ЗНО) для випускників школи:

Обов’язково:

1. Українська мова та література
  2. Математика

На вибір абітурієнта:

1. Історія України

3. Іноземна мова (англійська мова; французька мова; німецька мова; іспанська мова).

На базі раніше здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста будь-якого напряму підготовки, замість проходження зовнішнього незалежного оцінювання, складається фаховий вступний іспит зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».