Четвертий поглиблений тренінг із Гендерно-орієнтованого бюджетування в Присиваській ОТГ

Дата: 17.04.2019 09:11

15 квітня 2019 року в актовій залі Григорівської сільської ради пройшов четвертий поглиблений тренінг із Гендерно-орієнтованого бюджетування (ГОБ) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». Його провела консультантка ГО «Громадський центр «Нова генерація» Ольга Жукова.

Почався тренінг зі звичних знайомства та огляду роботи на минулих тренінгах. Тренінг був насичений та не менш цікавий, ніж попередні. Розглядали  гендерні аспекти в бюджетних програмах, ознайомились з нормативною базою по впровадженню та застосуванню гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі. Вчились застосовувати набуті знання на практиці: формували гендерно-чутливі цілі та завдання, розробляли гендерно-чутливі показники.

16 квітня 2019 року Ольга Жукова провела консультацію, на якій обговорили та провели аналіз соціальної програми «Молодь Присиваської ОТГ» на 2019-2022 роки. В результаті визначились із заходами, які будуть проведені в 2019 році в рамках цієї програми. Заходи націлені на створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації молодих хлопців та дівчат, створення умов для залучення їх у громаду, формування громадянської позиції молоді.

Адже саме молодь — це майбутнє громади і тому сьогодні ми маємо виробити чітку стратегію виховання молодого покоління та формування його світогляду.