КП "Струмок" інформує щодо оплати за послугу водопостачання .

Дата: 16.04.2019 14:33

Оплата за послуги водопостачання

Адміністрація комунального підприємства «Струмок» повідомляє:

В офісі КП за адресою: вул. Пушкіна,  буд.20  працює каса підприємства з прийому платежів, де розрахунок за отримані послуги можливо здійснити шляхом внесення готівки або в безготівковій формі.

Розклад роботи каси підприємства по прийому платежів:

Пн - Чт з 08:00 до 17:15

Пт з 08:00 до 16:00

Обідня перерва: 12:00 – 13:00

Порядок та умови оплати.

Звертаємо увагу, що згідно Закону України "Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення" та Закону України "Про житлово-комунальні послуги" , споживачі питної води зобов'язані своєчасно вносити плату за використану питну воду відповідно до встановлених тарифів на послуги централізованого водопостачання.

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць. Плата за послуги повинна вноситись не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, якщо договором не встановлено інший строк.

В разі встановлення приладів обліку плата за надані послуги вноситься споживачем відповідно до показань засобів обліку води, а в разі їх відсутності згідно затверджених норм.

КП «Струмок» пропонує своїм споживачам ряд можливостей здійснення оплати за послуги водопостачання:

• У відділеннях чи терміналах Приватбанку;
  • У відділеннях Ощадбанку;
  • У касі КП «Струмок» за адресою: вул. Пушкіна,20 (без сплати комісії). Проведення зазначеної операції підтверджується видачею чеку.

Сподіваємось, що запропоновані послуги дозволять заощаджувати час та кошти наших абонентів.

Реквізити КП "Струмок"

75240, Херсонська обл., Чаплинський р – н, с. Григорівка,
юридична адреса –  вул.
Пушкіна, б. 20
фактична адреса – вул. Пушкіна, б. 20
Код ЄДРПОУ 31542233

Основна діяльність

(водопостачання):

Р/р 26007105484440
 в ХОУ  ПАТ "Ощадбанк"

МФО 352457

Інша діяльність (додаткові послуги):

Р/р 26007105484440
 в ХОУ  ПАТ "Ощадбанк"

МФО 352457

Звертаємо увагу, що в призначені платежу обов’язково потрібно зазначати прізвище, ім’я, по-батькові абонента.

Дякуємо за розуміння та вчасно оплачені рахунки!