Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до Детального плану території частини існуючого кварталу забудови с.Павлівка.

Дата: 08.04.2019 11:08

ГРИГОРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до Детального плану території частини існуючого кварталу забудови с.Павлівка з метою забудови земельної ділянки під магазин промислово-продовольчих товарів, щодо відведення земельної ділянки у власність, шляхом продажу на земельних торгах (аукціону) за адресою: с. Павлівка, вул. Миру, № 5-а Чаплинського району, Херсонської області.

1) Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Склад проекту: пояснювальна записка, графічні матеріали.

Детальний план території (далі - ДПТ) з метою забудови земельної ділянки під  магазин промислово-продовольчих товарів, розроблений в повному об’ємі за замовлення Григорівської сільської ради. Територія, охоплена ДПТ, знаходиться в центрі с. Павлівка, вільна від забудови, розташована за адресою: с. Павлівка, вул. Миру, № 5-а Чаплинського району, Херсонської області.

Після аналізу існуючої ситуації та врахування обмежуючих факторів, визначена ділянка орієнтовною площею 0,04 га, на якій можливо розміщення магазину промислово-продовольчих товарів.

2) Основні техніко-економічні показники комплексу:

Проектом передбачено розміщення магазину промислово-продовольчих товарів.

3) Відомості про замовника та розробника ДПТ та підстави для їх розроблення:

Замовник: Григорівська сільська рада

Розробник: ФОП “Мерзлика Л.К.”

Рішення Григорівської сільської ради від 17.09.2018 р.(п.№23) № 305 (внесення змін до рішення сільської ради № 98 від 08.09.2017 року).

4) Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом Детального плану території частини існуючого кварталу забудови с.Павлівка з метою забудови земельної ділянки під магазин промислово-продовольчих товарів, щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу на земельних торгах (аукціону) за адресою: с. Павлівка, вул. Миру, № 5-а Чаплинського району, Херсонської області.

З проектом Детального плану можливо ознайомитись в приміщенні Григорівської сільської ради за адресою: Херсонська область, с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20 з 08 год.00 хв. по 17 год.00 хв., обідня перерва з 12 год. 00 хв. – 13 год. 00 хв., з 04. 04. 2019 р. по 04.05. 2019 року., також в адміністративному приміщені Павлівського старостинського округу за адресою: с.Павлівка вул. Миру, 1.

5) Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

Відповідальний: Зозулінська Таміла Володимирівна заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

6) Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Пропозиції подаються і розглядаються з  04 квітня до 04 травня 2019 р.

7) Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:

Громадські слухання проекту відбудуться 06 травня 2019 р. о 14 год. 00 хв. в сільському будинку культури с.Павлівка за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с. Павлівка, вул. Миру 6.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати особи, які визначені в частині сьомій статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VІ.

Ознайомитись з містобудівною документацією можливо нижче за посиланням -

Проект Містобудівної документації.

Сільський голова                                                               С.О.Кліщевський