Оновлена алея троянд в селі Григорівка
Дата: 03.04.2019 16:11
Кількість переглядів: 815
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/30bf79ea300060a33198e603234a37ca.jpg)
З настанням весни активно ведуться роботи по благоустрою в Присиваській ОТГ. В цьому році оновили алею троянд по проспекту Новікова в селі Григорівка. Троянди для висадки надала мешканка села Наталя Писаренко.
Тож дякуємо пані Наталі за її активну громадську позицію та небайдужість до справ громади!
« повернутися