ТАТО, МАМА Я – СПОРТИВНА СІМ’Я!

Дата: 29.03.2019 16:00

З метою залучення широких верств населення до цінностей фізичної культури і спорту, позиціонування сім’ї як найважливішого середовища фізичного виховання, сприяння зміцненню учнівського та батьківського колективу; розвитку сили, спритності, почуття дружби, взаємовиручки, колективізму, 28 березня 2019 року на базі Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

В  заході взяло участь три сімї, переможці І етапу - команда «Торнадо» (Григорівська ЗОШ), «Фіксики» (Григорівська ЗОШ), «Мафія» (Павлівська ЗОШ). Діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробовувати свої сили, виконуючи різні види спортивних змагань. Всі учасники мали змогу продемонструвати вольові якості, спритність і командну згуртованість.

Свято відкрила начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Шонія Ганна Леонідівна. Вона висловила вдячність батькам і дітям, які виявили бажання позмагатись.

Не тільки діти, а й батьки старанно, із молодечим запалом долали перешкоди. За підсумками випробувань цьогорічного спортивного свята стала сімя Гереги, команда «Мафія» (тато – Максим, мама – Ольга, донька Вікторія, Павлівська ЗОШ).

Друге місце виборола сімя Жукевичів, команда «Торнадо» (тато – Іван, мама – Галина, син – Іван, Григорівська ЗОШ).

Третє місце у сімї Бартківських, команда «Фіксики» (тато – Олександр, мама – Надія, донька – Тіна Григорівська, ЗОШ).

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями, цінними подарунками та смачними тортами, які вручила Ганна Леонідівна. Вона побажала, щоб у сімях все було гаразд і всі були здорові.

Організатори заходу  висловлюють подяку адміністрації Григорівської ЗОШ за допомогу в організації та проведенні свята.