Інформаційно-просвітницька робота в с. Павлівка.
Дата: 27.03.2019 17:23
Кількість переглядів: 899
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/dc8b83d49c59558121dcea453dc2387e.jpg)
26 березня 2019 року працівники відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Григорівської сільської ради провели інформаційно-просвітницьку роботу серед населення з метою ознайомлення зі звітом сільського голови за 2018 рік. Під час спілкування жителі села отримали газету «Голос Таврії», в якій детально висвітлено звіт та порушили окремі питання: медичне обслуговування населення, пільговий проїзд, стан доріг та інші. З вуст населення звучали побажання здоров’я, витримки, подальших успіхів у всіх починаннях керівництву сільської ради.
« повернутися