Новий електронний сервіс Державної міграційної служби - "Чат-бот"

Дата: 22.03.2019 13:11

За допомогою нового електронного сервісу ДМС можна отримати консультацію з оформлення біометричних документів та скористатися офіційними електронними сервісами міграційної служби в інтерактивному режимі - у популярних месенджерах Viber та Telegram. Робота чат-бота полягає в тому, що він поставить особі кілька запитань щодо індивідуальних умов оформлення документа та поінформує, які саме документи потрібно мати із собою під час оформлення у міграційній службі. Для того, щоб скористатися швидким доступом до електронних сервісів Міграційної служби, доступних на офіційному сайті https://dmsu.gov.ua, необхідно лише відсканувати у Viber або Telegram QR-код з листівки.