Про підготовку до XVII Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

Дата: 22.03.2019 11:19

3 5 по 7 листопада 2019 року в м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVII Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Захід відбудеться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

У форматі Форуму:

• Галузева експозиція «ПЕК України» презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу.
  • ХVП Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019» демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно- провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування.
  • IV Міжнародна спеціалізована виставка «MINING & MINERALS EXPO - 2019» представлятиме сучасну бурову, кар'єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, а також системи автоматизації та життєзабезпечення для гірничодобувної та вугільної промисловості.
  • IV Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО - 2019» презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.
  • Ділова програма (у форматі засідань, конференцій, семінарів, «круглих столів», створить умови для фахового обговорення функціонування та розвитку ПЕК.