Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Увага! Повідомлення для депутатів про декларації!

Дата: 18.03.2019 16:48

Шановні депутати, посадові особи органів місцевого самоврядування Григорівської сільської ради!

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» Вам необхідно до 01 квітня 2019 року подати електронну декларацію осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік до єдиного державного реєстру декларацій. Декларація заповнюється на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Роз’яснення щодо заповнення електронної декларації Ви можете знайти на офіційному веб-сайті НАЗК – https://nazk.gov.ua .

Для подання декларації суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису.

Надання послуг електронного цифрового підпису суб’єктам декларування на безоплатній основі здійснюють акредитовані центри сертифікації ключів Міністерства юстиції України, Державної фіскальної служби України та Державної казначейської служби України.