Увага! Оголошення! Щодо спалення опалого листя, залишків рослинництва, сухостою.
Дата: 15.03.2019 14:51
Кількість переглядів: 757
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/6f5ae0b789637e99b73ed0bdf5a69b60.jpg)
Населенню і всім керівникам сільськогосподарських підприємств, установ, організацій, фермерських господарств, вихідцям, землекористувачам усіх форм власності К А Т Е Г О Р И Ч Н О забороняється спалення опалого листя , залишків рослинництва, сухостою ( відходів) на територіях присадибних ділянок, в місцях загального користування та на землях сільськогосподарського призначення.
Порушення даних вимог тягне за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти НМДГ(від 340 грн. до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста НМДГ( від 850 грн. до 1700 грн.)
Григорівська сільська рада
« повернутися