Херсонська область, Чаплинський район

Відбулися змагання ІІ етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт – 2019»

Дата: 13.03.2019 17:01

Сьогодні ми все частіше звертаємося до наших витоків: рідної мови, історії нашої країни, народної гри.

Ще одним кроком назустріч цьому відродженню є сьогоднішній фестиваль “Козацький гарт -2019”, бо козак – чесний та мужній захисник незалежної країни. І сьогодні фестиваль ставить за мету формування здорового способу життя, виховання любові до рідної  Вітчизни, почуття гордості та вдячності до своєї держави, свого народу, історії. Сьогоднішнє свято відкриває ще одну сторінку історичного минулого українського народу.

13 березня 2019 року Строганівська ЗОШ І-ІІІ ступенів приймала школярів закладів загальної середньої освіти Григорівської сільської ради, які були активними учасниками  5-ти видів спортивних змагань: «човниковий біг», «стрибки у довжину з місця», «естафета», «стрибки через скакалку», «перетягування каната». Також учні мали змогу показати свої знання з історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху.  В підсумку були  зафіксовані такі результати:

1 місце – команда Строганівської ЗОШ

ІІ місце – команда Павлівської ЗОШ

ІІІ місце -  команда Григорівської ЗОШ

ІV місце – команда Іванівської ЗОШ

Щиро вітаємо учасників та переможців фізкультурно-патріотичного фестивалю. Дякуємо суддівській бригаді (Аскаров І.У., Брода Д.О., Кавковська Н.В., Паролов В.В.); учителям, які підготували команди до випробувань (Шипка В.Д., Герега М.М., Богатиренко О.В., Кутас І.В.).