Навчально – ознайомчий візит до Новоукраїнської ОТГ Кіровоградської області

Дата: 05.03.2019 14:27

27-28 лютого  2019 року за експертної підтримки шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Програмою DOBRE було організовано навчальний візит представників  Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей до Новоукраїнської ОТГ Кіровоградської області з проблеми  «Оптимізація мережі шкіл. Створення опорних шкіл. Підвезення. Комунікація з батьками, вчителями, директорами шкіл, депутатами».  На заході були присутні представники нашої громади:  Шонія Ганна, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту, Горбачик Алла, директор Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Даниленко Ірина, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту.
       Мета навчально – ознайомчого візиту – вивчення кращих практик створення ефективної системи освіти, вивчення методології оптимізації мережі освітніх закладів, методології створення опорних шкіл, призначення керівника навчального закладу на конкурсній основі, налагодження ефективної комунікації між батьками, вчителями, директорами шкіл, депутатами, вирішення питань з підвезенням та обмін досвідом з громадами – учасниками Програми DOBRE.