Увага! Щодо Сьомого форуму бухгалтерів сільськогосподарської галузі.

Дата: 21.02.2019 11:25

Громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» з 22 по 26 березня в м. Трускавці проводить Сьомий форум бухгалтерів сільськогосподарської галузі України.

Форум відбудеться за підтримки та участі представника Комітету Верховної ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, членів громадських рад та робочих груп при ДФСУ та Мінфіні, а також аудиторів, юристів-практиків і бухгалтерів-експертів, видання «Баланс- Агро».

На форумі будуть порушуватися й обговорюватися такі питання, як аналіз змін стосовно оподаткування сільськогосподарських підприємств в 2019 році, блокування податкових накладних, перспективи державної підтримки підприємств агросектору, питання запобігання внутрішньокорпоративному шахрайству, практика застосування законодавчих змін у земельних відносинах, новації у трудовому законодавстві 2019 року, перспективи сільгосптоваровиробників України на ринку Польщі та ЄС.

Додаткова інформація на сайті www.ube-ua.com/7agroforum та за телефонами:

+38 (067) 54407-32, +38 (099) 365-26-35, +38 (056) 370-44-25