Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Профорієнтаційний захід для учнів 9-11 класів

Дата: 13.02.2019 17:18

11 лютого 2019 року  на базі шкіл Григорівської сільської ради за участю керівника рекламно-інформаційних пунктів Міжнародного класичного університету  імені Пилипа Орлика на Херсонщині Юрченко Аліни Юріївни  та фахівця з профорієнтації Чаплинської районної філії Херсонського обласного  центру  зайнятості  Модіної Світлани  Віталіївни було проведено профорієнтаційний захід для учнів 9-11 класів. На заході  були присутні  не тільки учні, а й батьки школярів.

Мета заходу – допомога молоді в обранні майбутньої професії. Світлана Віталіївна Модіна презентувала учням профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа», на якій можна безкоштовно пройти он-лайн тестування, отримати кваліфіковану консультацію по результатах тестів та індивідуальні поради. Аліна Юріївна Юрченко ознайомила учнів із правилами вступу до Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика, формами навчання, переліком факультетів та професій у закладі освіти.