Загальні збори Дитячої Дорадчої Ради

Дата: 12.02.2019 13:19

11 лютого 2019 року в інтерактивному класі Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч членів та членкинь Дитячої дорадчої ради (далі ДДР) з представницями ГО «Громадський центр «Нова генерація» – Оксаною Глєбушкіною, Наталією Дорофєєвою та Ольгою Жуковою.

Метою зборів було підведення підсумків діяльності ДДР у 2018 році, актуалізація успіхів та досягнень команди ради, планування діяльності ДДР у 2019 році.

Також учасникам ДДР представили результати опитування, яке проводилось з грудня 2018 року по січень 2019 року. Через таке онлайн опитування було виявлено три основних проблемних питання, тобто чого найбільше не вистачає молоді в громаді: профорієнтаційних заходів, спортивних заходів, неформальної освіти (тренінги, круглі столи, семінари, тощо).

У форматі гри «Місцевий бюджет» експертки ГО «Нова генерація» обговорили з учнями, як витрачається місцевий бюджет, як мешканці громади причетні до цього процесу та можуть впливати на нього. Гра викликала неабиякі емоції в учасників та учасниць.

Ця зустріч стала корисною для членів ради. Дуже важливим було те, що учням доступною мовою пояснили, що вони можуть зробити в громаді для себе та інших. Знаючи свої можливості, молодь може отримати шанс щось змінити, зробити кращою громаду. Бо не обов’язково обіймати високі посади або ж бути дорослим, щоб щось змінювати.