Про Програму перевезення окремих пільгових категорій громадян Присиваської ОТГ.

Дата: 23.01.2019 12:14

Вже другий рік поспіль в Присиваській ОТГ діє Програма перевезення окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортом та відшкодування витрат за здійснення перевезення з місцевого бюджету.

З червня по грудень 2018 року по ОТГ ,з дотриманням процедури передбаченої у програмі, видано 1370 пільгових талони.

Скористатись пільговим перевезенням можуть громадяни, яким відповідно до законодавства України надано право пільгового проїзду в автомобільному транспорті загального користування, а саме:

-  інваліди війни - згідно посвідчення «Інваліда війни»;

-  учасники бойових дій - згідно посвідчення «Учасника бойових дій»;

-  пенсіонери  - на підставі пенсійного посвідчення;

-  інваліди І та II групи та дітей-інвалідів, інвалідів з дитинства  - на підставі посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» АБО на підставі медичних документів, які підтверджують статус (висновку МСЕК або висновку ЛКК), довідки органу соціального захисту населення про перебування на обліку та документу, який посвідчує особу (за відсутності бланків посвідчення), пенсійного посвідчення;

-        громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1 та категорія 2-ліквідатори) — на підставі посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Пільгові талони можна отримати в адміністративних будівлях Присиваської ОТГ.