Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Як святкували новорічні свята в Присиваській ОТГ

Дата: 23.01.2019 11:15

Старий Новий рік в Григорівському СБК

12 січня 2019 року в Григорівському сільському Будинку культури пройшла дискотека 80-90-х років до святкування Старого Нового року. Перед початком дискотеки до всіх присутніх завітали щедрівники, які всіх привітали з наступивщими та наступающими святами. Серед щедрівників були: Меланка, Василь, коза, чортик та цигани.

Щедрівочка щедрувала

13 січня 2019 року відповідно до давніх українських звичаїв новорічних обходів учасники художньої самодіяльності Григорівського сільського Будинку культури піснями славили господарів, бажали їм здоров'я і достатку. Щедрування супроводжується магічними діями, піснями, обрядовими іграми в костюмах.

Привітання з новорічними святами

19 січня 2019 року на Водохреща учасники художньої самодіяльності Григорівського сільського Будинку культури разом із соціальним працівником Ніною Гловацькою привітали з новорічними святами одиноких жителів села Григорівка.