Як святкували новорічні свята в Присиваській ОТГ
Дата: 23.01.2019 11:15
Кількість переглядів: 854
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/24b43410a258890cacd080f38fb44096.jpg)
Старий Новий рік в Григорівському СБК
12 січня 2019 року в Григорівському сільському Будинку культури пройшла дискотека 80-90-х років до святкування Старого Нового року. Перед початком дискотеки до всіх присутніх завітали щедрівники, які всіх привітали з наступивщими та наступающими святами. Серед щедрівників були: Меланка, Василь, коза, чортик та цигани.
Щедрівочка щедрувала
13 січня 2019 року відповідно до давніх українських звичаїв новорічних обходів учасники художньої самодіяльності Григорівського сільського Будинку культури піснями славили господарів, бажали їм здоров'я і достатку. Щедрування супроводжується магічними діями, піснями, обрядовими іграми в костюмах.
Привітання з новорічними святами
19 січня 2019 року на Водохреща учасники художньої самодіяльності Григорівського сільського Будинку культури разом із соціальним працівником Ніною Гловацькою привітали з новорічними святами одиноких жителів села Григорівка.
« повернутися