Оголошення!
Дата: 08.01.2019 13:33
Кількість переглядів: 696
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/dc79459e4872b4925c8251fad6ca4c64.jpg)
Шановні мешканці с. Григорівка!
Відповідно до графіка прийомів громадян за місцем їх проживання керівництвом районної державної адміністрації на І півріччя 2019 року, 09 січня 2019 року в с. Григорівка планується проведення особистого прийому громадян керівником апарату Чаплинської районної державної адміністрації – Білоущенко Н. В.
Бажаючих побувати на прийомі, просимо попередньо записатися у секретаря Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ) до 08 січня 2019 р.
« повернутися