Складання присяги посадової особи
Дата: 03.01.2019 16:57
Кількість переглядів: 1087
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/636c0e929d66e3d63e90e41cbe0f8841.jpg)
29.12.2018 року закінчився конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань розвитку територій та інвестицій. Кандидатка, що виявила бажання прийняти участь у конкурсі та була допущена конкурсною комісією до екзамену, вдало його склала.
03.01.2019 року склала присягу посадової особи Затуливітер Анастасія Юріївна – спеціаліст з питань розвитку територій та інвестицій.
Виконавчий апарат Григорівської сільської ради вітає молоду спеціалістку та бажає наснаги, щоденних особистих досягнень, успіхів у роботі задля сталого розвитку Присиваської ОТГ!
« повернутися