Складання присяги посадової особи

Дата: 03.01.2019 16:57

29.12.2018 року закінчився конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань розвитку територій та інвестицій. Кандидатка, що виявила бажання прийняти участь у конкурсі та була допущена конкурсною комісією до екзамену, вдало його склала.

03.01.2019 року склала присягу посадової особи Затуливітер Анастасія Юріївна – спеціаліст з питань розвитку територій та інвестицій.

Виконавчий апарат Григорівської сільської ради вітає молоду спеціалістку та бажає наснаги, щоденних особистих досягнень, успіхів у роботі задля сталого розвитку Присиваської ОТГ!