Інфрастуктурна субвенція - це ще один великий плюс від Реформи Децентралізації.

Дата: 22.12.2018 17:05

На формування інфраструктури Присиваської об’єднаної територіальної громади у 2018 році з державного бюджету спрямували 3 млн. 651 тис. 500 грн. В такий спосіб держава здійснює фінансову підтримку новостворених ОТГ.

За кошти інфраструктурної субвенції, в першу чергу було здійснено капітальний ремонт покрівлі Строганівського Будинку культури на загальну суму – 1 млн. 005 тис. 61 грн.

Також для зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Струмок», придбано техніку та обладнання, а саме: трактор Беларус – 892, міні-трактор Беларус 320.4, причеп на міні-трактор, фронтальний навантажувач на міні-трактор в комплекті з ковшем , щітка снігоприбиральна на міні-трактор, сільськогосподарський самоскид, агрегат дисковий з листовою стійкою , деревоподрібнюючу машину , пакетувальний прес гідравлічний, агрегат для перевезення води , на загальну суму – 2 млн. 641 тис. 100 грн.

Інфрастуктурна субвенція - це ще один великий плюс від Реформи Децентралізації, адже з’явилась можливість отримати додаткові ресурси на потреби громади!