Вручення подяк вчителям та учням Григорівської сільської ради

Дата: 22.12.2018 14:05

22.12.18 року переможцям обласного конкурсу серед вчителів загальноосвітніх навчальних закладів «Флагмани шкіл Херсонщини» було оголошено подяки голови Григорівської ради та вручено невелику матеріальну винагороду за високий рівень педагогічної майстерності, відповідальне ставлення до роботи, сумлінне виконання своїх обов'язків. Серед них:

1. Доценко Оксана Станіславівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Іванівської ЗОШ І-ІІ ст.;
  2. Горбачик Алла Тимофіївна – вчитель української мови та літератури Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  3. Сивцева Оксана Миколаївна – вчитель початкових класів Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  4. Гриценко Лариса Петрівна – вчитель історії та правознавства Строганівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Учні шкіл Присиваської громади також отримали подяки голови Григорівської сільської ради та невелику матеріальну винагороду за високі досягнення у навчанні, старанність, наполегливість, за перемогу в обласному конкурсі «Учень року». Серед них:

1. Рогальська Софія Володимирівна – учениця 11 класу Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  2. Якименко Діана Вікторівна – учениця 11 класу Строганівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  3. Онищенко Єлизавета Володимирівна – учениця 9 класу Іванівської ЗОШ І-ІІ ст.;
  4. Чижикова Яна Валентинівна – учениця 11 класу Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вітаємо переможців! Бажаємо наснаги та успіхів у всіх починаннях!