Відбулося засідання ХХVІІ сесії сільської ради VІІ скликання

Дата: 20.12.2018 11:02

19.12.2018 року відбулося засідання ХХVІІ сесії сільської ради VІІ скликання з наступним переліком питань:

1. Про перелік питань для розгляду на сесіях сільської ради та засіданнях її постійних комісій у 2019 році
  2. Про затвердження Програми «Благоустрій сіл на 2019 рік»
  3. Про затвердження Програми «Організація у 2019 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с.Григорівка, с.Павлівка, с.Строганівка, с.Іванівка.
  4. Про програму розвитку фізичної культури та спорту у Григорівській сільській раді.
  5. Про виплату одноразової допомоги 18-літнім
  6. Про Програму відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами на 2019 рік.
  7. Про Програму надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Григорівської сільської ради на 2019 рік.
  8. Про Програму перевезення окремих пільгових категорій громадян на 2019 рік.
  9. Про встановлення вартості харчування однієї дитини в закладах освіти Григорівської сільської ради на 2019 рік.
  10. Про укладання угод про передачу міжбюджетних трансфертів на 2019 рік.
  11. Про оплату праці, преміювання та інші виплати працівникам Григорівської сільської ради на 2019 рік.
  12. Приведення штатних розписів у відповідність до класифікатора посад.
  13. Про Програму утримання та ремонт автомобільних доріг на 2019 рік.
  14. Про сільський бюджет на 2019 рік.
  15. Про комунікаційну стратегію Присиваської ОТГ на 2019-2026рр.
  16. Про Програму економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2019-2021 роки.
  17. Про Програму місцевого економічного розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об’єднаної територіальної громади Херсонської області та План дій з її впровадження.
  18. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
  19. Про соціальну програму «Молодь Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ» на 2019-2022 роки.
  20. Про Програму реалізації партиципаторного бюджету ( Бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ на 2019-2021рр.
  21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
  22. Про надання погодження на включення земельних ділянок до проекту детального плану території ТОВ «ЧИКРАКЕНЕРГОПРОМ»
  23. Про оплату праці керівників комунальних підприємств Григорівської сільської ради.
  24. Про створення наглядової ради по комунальному підприємству.
  25. Про договір позички приватного легкового автомобіля
  26. Про договір позички приватного легкового автомобіля
  27. Про преміювання та інші виплати за грудень 2018 року сільському голові
  28. Про преміювання та інші виплати за грудень 2018 року заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

На засіданні були присутні 14 депутатів, працівники апарату сільської ради та голова Чаплинської РДА Бурейко О.А.

Дякуємо депутатам за взаєморозуміння та співпрацю!