Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України інформує про внесення змін та доповнень до Закону України "Про ринок електричної енергії"!

Дата: 18.12.2018 08:21

Зазначеними змінами передбачено, що надання послуг з розподілу електроенергії та з постачання електричної енергії за новими нормами здійснюватиметься, починаючи з 01 січня 2019 року, а не з 12 грудня 2018 року, як планувалося раніше.

Крім того Закон України «Про ринок електричної енергії» доповнено нормою, якою передбачається тимчасово, на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, надання універсальних послуг, крім побутових та малих непобутових споживачів, постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності. У зазначений період на бюджетні установи поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України "Про ринок електричної енергії" для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг, передбачених статтею 63 цього Закону".