Мандрівний DOCUDAYS UA в с. Григорівка
Дата: 17.12.2018 08:53
Кількість переглядів: 662
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/d6f2f2bddad6325373e6d6d57e45c2a6.jpg)
В рамках Мандрівного фестивалю DOCUDAYS UA 14 грудня 2018 року в с. Григорівка відбувся показ і обговорення документального фільму «Жінка в полоні». Фільм про 52-річну угорку Маріш, яка багато років працює на одну родину по 20 годин в день без оплати праці. В неї відібрали документи, не дозволяють виходити на вулицю, поводяться з жінкою як з твариною, годують недоїдками. Маріш мріє повернути собі своє життя, знову вічути свободу і насолоджуватись життям. Після двох років зйомок вона збирається з духом і втікає від своїх кривдників. У фільмі простежений героїчний шлях Маріш назад до свободи.
Після перегляду фільму обговорили причини сучасного рабства. На жаль у сучасному світі рабство дійсно існує в різних формах. Загрожує воно будь-кому незвлежно від віку, статі, національності або матеріальних статків.
« повернутися