Херсонська область, Чаплинський район

Візит експертів Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень до закладів загальної середньої освіти Григорівської сільської ради

Дата: 28.11.2018 08:11

22 листопада 2018 року до  закладів загальної середньої освіти Григорівської сільської ради завітали експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень. Вони презентували результати своїх  досліджень щодо оптимізації освітньої мережі в Григорівській сільській раді. На презентації були присутні виконуючі обов’язки старост сіл Григорівської сільської ради, секретар Григорівської сільської ради, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Григорівської сільської ради, спеціаліст першої категорії з юридичних питань Григорівської сільської ради, працівники шкіл, жителі громади, депутати Григорівської  сільської ради.