Поглиблений тренінг із Гендерно-орієнтованого бюджетування (ГОБ)

Дата: 27.11.2018 14:09

26 листопада 2018 року в інтерактивному класі Григорівської ЗОШ  консультантка ГО «Громадський центр «Нова Генерація» Ольга Жукова провела третій поглиблений тренінг із Гендерно-орієнтованого бюджетування (ГОБ) в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

Оглянувши роботу на попередніх тренінгах із ГОБ, визначивши очікування, розпочали навчання з теми «Гендерно-орієнтовне бюджетування: підходи до роботи на рівні громад». Також провели оцінку вихідної ситуації і можливостей для роботи в конкретній сфері. Була обговорена тема «Ідентифікація гендерно-специфічних проблем, мети та задач ГОБ». Для того, щоб навчитись застосовувати набуті на тренінгах знання, Ольга Жукова запропонувала провести практичні групові вправи «Дерево проблем», «Дерево цілей. Дерево завдань», а також мозковий штурм «Виявлення існуючих гендерних нерівностей».

27 листопада 2018 року пройшла консультація з включення гендерних питань в програми громади, яку провела Ольга Жукова. Адже сьогодні є дуже важливою проблема щодо забезпечення рівних прав і рівних можливостей жінок та чоловіків. Інтереси і досвід жінок, так само як і чоловіків, є невід’ємним критерієм у процесі розробки загальної концепції, здійснення моніторингу й оцінки всіх сфер для того, щоб жінки, і чоловіки могли одержувати рівну вигоду, а нерівність була викорінена.