Херсонська область, Чаплинський район

Заходи до Дня працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2018 17:05

Ранок 17 листопада 2018 року для  жителів та гостей села Григорівка розпочався із Спартакіади серед чоловічих команд Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ) до Дня працівників сільського господарства. Спартакіада включала в себе такі види змагань: настільний теніс, більярд та волейбол.

І місце посіла команда «Сокіл» с. Григорівка, ІІ місце – команда «Старт» с. Іванівка та ІІІ місце – команда «Фаворит» с. Павлівка.

Після завершення змагань розпочався концерт. Ведучими Олексієм Лапшиковим та Надією Кліщевською було надано слово для привітання заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Т.В. Зозулінській та начальнику відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Г.Л. Шонії, які користуючись можливістю привітали всіх з Міжнародним днем студента та привітали студентів, які приймають участь у культурних заходах Григорівського сільського Будинку культури.

Для всіх присутніх висупили: ансамбль «Мрія», Наталія Кавковська, Родіон Дичок, Олексій Лапшиков, вихованці дитячого садочка «Дзвіночок», учасники музичного гуртка «Зірочки майбуття» та дуети: Юлії Балясної і Оксани Петренко; Ельвіни Солопчук і Ольги Вафіної; Поліни Мороз і Ксенії Толочко.

Після завершення свята на всіх чекала смачна юшка.