Херсонська область, Чаплинський район

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ТЕРМІНУ ДІЇ РАХУНКІВ ЗІ СТАРИМИ РЕКВІЗИТАМИ!!!

Дата: 16.11.2018 17:22

Звертаємо увагу платників, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчився 11.09.2018, отже з 11.09.2018 кошти, які сплачуються платниками на старі рахунки, не зараховуються до бюджетів, а повертаються платникам, як нез’ясовані надходження.

З метою забезпечення повноти надходжень бюджетних платежів, упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів акцентуємо увагу платників стосовно перевідкриття рахунків на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

Реквізити нових бюджетних рахунків для правильного їх заповнення у розрахункових документах на сплату податків і зборів розміщено на субсайті ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м.Севастополі в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням