Херсонська область, Чаплинський район

Навчання по написанню проектів

Дата: 16.11.2018 08:59

14 листопада 2018 року представниками ГО «Громадський центр «Нова генерація» Ольгою Жуковою та Оксаною Глєбушкіною було проведено навчання по написанню проектів, під час якого презентували саме специфіку м’яких проектів. На навчанні були присутні Зозулінська Таміла Володимирівна – заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради, Рогальська Олена Степанівна – секретар Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Гнатовська Надія Петрівна – заступник директора з виховної роботи Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Пашковська Світлана  Леонідівна – контролер КП «Струмок», Кагадій Вікторія Петрівна – секретар Строганівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Проекти бувають різних видів: м`які проекти, тверді проекти (інвестиційні) та індивідуальна мобільність( дослідницькі проекти). Першим кроком при написанні проектів є визначення проблеми, формулювання її актуальності та невідкладності вирішення. Потім спеціалісти рекомендують приступити до мети, після чого сформувати завдання проекту, подумати над методологією (внутрішні процедури та оцінка, роль зацікавлених сторін, роль партнерів, команда проекту) та приступати до розробки плану виконання проекту.