Щорічний місячник благоустрою
Дата: 14.11.2018 15:35
Кількість переглядів: 809
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/783a27dc0fe9c2255bbfa51ee5f59b1c.jpg)
Відповідно до розпорядження сільського голови від 29 жовтня 2018 року № 181 а « Про проведення заходів з благоустрою населених пунктів» 01 та 08 листопада 2018 року були проведені заходи щодо наведення порядку (чистий четверг) на закріплених та прилеглих територіях відповідно благоустрою населених пунктів.
Завзято і старанно працівники всіх організацій та установ прибирали території, що закріплені за ними, від опалого листя та сміття. Проведели озеленення території установ та закладів Присиваської ОТГ – висадили саджанці дерев, кущів, посадили квіти.
« повернутися