Нагородження працівників культури Григорівської сільської ради

Дата: 13.11.2018 11:40

09 листопада 2018 року на базі КЗ «Херсонського академічного обласного театру ляльок» пройшла святкова програма до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Від нашої громади захід відвідали: Шонія Ганна Леонідівна – начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту, Балясна Юлія Вікторівна – інспектор з питань культури, туризму та спорту, Безпалова Марія Юріївна – директор Григорівського СБК, Лапшиков Олексій Володимирович – художній керівник Григорівського СБК, Брода Тетяна Борисівна – директор Павлівського СБК та Кошельна Тетяна Костянтинівна – директор Іванівського СБК.

Для гостей був приготований святковий концерт за участі артистів Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша, студентів факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету, вихованців музичних шкіл та заслуженого артиста України Олександра Гоноболіна. Присутні директори СБК та художній керівник були нагороджені грамотами директора Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації.