Увага! Грантова (безповоротня) допомога внутрішньо переміщеним особам для розвитку бізнесу!

Дата: 02.11.2018 14:29

Запрошуються зареєстровані діючі підприємці, які працюють  не менше 1 року на день подачі заявки з числа внутрішньо переміщених осіб віком 18-60 років на участь у проекті «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який здійснюється в Україні Міжнародною Організацією з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку KfW. Виконавчим партнером у Херсонській області є ГО «Вектор розвитку».

Для учасників, відібраних на конкурсній основі, проектом передбачено обов’язкова участь у  дводенному тренінгу  із мікропідприємництва. Після успішного проходження тренінгу, кожному учаснику буде надано експертну допомогу із написанням бізнес-плану.  У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на розширення власної справи до €2,500.

Гранти не видаються готівкою, а полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.

Для того, щоб долучитися до проекту, зверніться до представника ГО ХОТЦ «Вектор розвитку»:   Тел. +38(050)707 46 84, +38(068)203 01 92 Ольга Авраменко

+38(066)208 44 93 Інна Сергєєва

е-mail: khersonvektorrozvytku@gmail.com

Відбір на участь у проекті відбувається на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей.

Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/2l0aUGq.