Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації

Дата: 29.10.2018 17:26

27 жовтня 2018 року відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації і обговорення проектів «Детальний план території для розміщення вітряної електростанції з вироблення електричної енергії з відновлювальних джерел за межами населеного пункту с. Григорівка на території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ Чаплинського району, Херсонської області» та «Детальний план території для розміщення сонячної електростанції з вироблення електричної енергії з відновлювальних джерел за межами населеного пункту с.Григорівка на території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ Чаплинського району, Херсонської області». На громадських слуханнях був представник ТОВ «ЧИКРАКЕНЕРГОПРОМ» - директор Євдокімов В.А. ініціатор проекту містобудівної документації (детального плану території). Євдокімов В.А. ознайомив присутніх з основними розділами детального плану, з письмовими та усними пропозиціями (скаргами), які надійшли в ході розробки проекту детального плану території. В результаті громадських слухань та проведення дебатів щодо зазначеної містобудівної документації вирішили погодити дані проекти.