Дружній візит до с.Олександрівка
Дата: 25.10.2018 16:15
Кількість переглядів: 788
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/2f7a544ceeeb6a736f92d57beec59031.jpg)
Колективи художньої самодіяльності Строганівського та Іванівського сільських Будинків культури 20 жовтня відвідали с. Олександрівка, Каланчацького району з концертною програмою.
Ведучою концертної програми була директор Іванівського СБК Тетяна Кошельна. Для всіх присутніх виступали: дует сестер Горлінської Оксани та Васечко Людмили, танцювальний колектив «Барвограй», Жанна Холевчук (Строганівський СБК), Олег Борейко, гурт «Берегиня», Артем Пучек та танцювальний колектив «Сузір’я»(Іванівський СБК).
« повернутися