Засідання робочої групи з розробки Плану покращення послуги в Присиваській ОТГ – водопостачання.

Дата: 25.10.2018 11:07

24 жовтня 2018 року в адміністративному будинку Григорівської сільської ради відбулось чергове засідання робочої групи з розробки Плану покращення послуги в Присиваській ОТГ – водопостачання. На зустрічі були присутні Анна Іванівна  Загорулько, програмний спеціаліст Програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», працівники апарату сільської ради, представники комунальних підприємств «Струмок» та «Павлівське». План покращення надання послуги водопостачання в Присиваській об'єднаній територіальній громаді створюється з метою підвищення якості надання послуги водопостачання, яка рішенням сесії Григорівської сільської ради від 21.06.2018 р. обрана як пріоритетний напрямок розвитку послуг в Григорівській сільські раді (Присиваська ОТГ). План розробляється на чотири роки, складається відповідна карта проекту з визначенням очікуваних результатів, джерел фінансування, покроковими діями. На першому етапі програма DOBRE, за умови 30 % співфінансування від громади, надасть фінансову  допомогу громаді для початку впровадження плану.

На даному засіданні були проаналізовані основні проблеми в галузі водопостачання та визначились з операційними цілями:

1. Основна проблема – майже 100 % зношеність всієї системи водопостачання в Присиваській ОТГ, яка потребує модернізації перш за все – центрального водогону, а саме – заміну зношеної нерентабельної (втрати сягають близько 2/3 в теперішніх умовах) водопровідної сталевої труби на нову сучасну полімерну трубу. Запропонували розпочати заміну водогону в с. Григорівка.

2. Розробити ПКД і поступово проводити заміну трубопроводу по вулицях с. Григорівка.

3. Паралельно встановлювати нові системи обліку споживання води у населення, що дасть змогу контролювати об’єми споживання електроенергії та поданої води.

4. Розробити схему автоматизованої подачі води, що дасть змогу економити на споживанні електроенергії.

5. Провести заміну частотних насосів.

6. Працювати над поліпшенням якості питної води.

7. Розробити обґрунтовано економічний тариф на послугу водопостачання.

8. Постійно інформувати населення громади про хід впровадження плану.

Анна Іванівна наголосила, що інформування мешканців громади вкрай важливо. Жителі ОТГ повинні належним чином інформуватись  щодо впровадження даної послуги, приймати активну участь в обговореннях та впровадженні проекту. Працюємо далі!