Херсонська область, Чаплинський район

Відзначили День працівників освіти в Присиваській об’єднаній територіальній громаді

Дата: 08.10.2018 18:48

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Всі педагоги  закладів загальної середньої освіти Григорівсьої сільської ради Присиваської ОТГ були запрошені на святкування  в Строганівськиий  сільський Будинок культури. Освітян Присивашшя вітали: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Т.В. Зозулінська, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Г.Л. Шонія, в.о. старости села Іванівка Т.І. Панкіна, в.о. старости села Строганівки С.В. Загороднюк та в.о. старости сіл Павлівка та Нововолодимирівка А.Л. Андрієвський.

Грамотами та подяками сільського голови Кліщевського С.О. було нагороджено працівників шкіл громади. Грамотами – Л.Г. Шипку, В.Д. Шипку, О.М. Сивцеву (Григорівська ЗОШ І – ІІІ ступенів), І.Г. Даниленко, С.В. Задорожню, Л.П. Гриценко (Строганівська ЗОШ І – ІІІ ступенів), О.В. Олініченко, О.І. Чеботарьова, О.Г. Яковлева (Іванівська ЗОШ І – ІІ ступенів), Т.М. Покалюк, В.О. Яцкевич, І.В. Білецька (Павлівська ЗОШ І – ІІІ ступенів), подяками – Л.Я. Горлінську, М.М. Коноваленко (Павлівська ЗОШ І – ІІІ ступенів), З.І. Матвієнко, Л.М. Стасьо (Григорівська ЗОШ І – ІІІ ступенів), В.П. Кагадій, Л.С. Шпирку (Строганівська ЗОШ І – ІІІ ступенів), В.В. Олініченко, Є.Ю. Вишневська (Іванівська ЗОШ І – ІІ ступенів).

Усіх присутніх на концерті вітали аматорські колективи Григорівського, Павлівського, Строганівського та Іванівського сільських Будинків культури.