Тренінг із Гендерно-орієнтованого бюджетування (ГОБ) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» з Ольгою Жуковою

Дата: 28.09.2018 16:23

27 та 28 вересня 2018 року відбувся тренінг із Гендерно-орієнтованого бюджетування (ГОБ) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» з Ольгою Жуковою - головою правління, консультанткою ГО «Громадський центр «Нова Генерація». Обговорювались такі питання:

1. основні поняття і принципи гендерного бюджетування, переваги ГОБ
  2. етапи та кроки ГОБ, методика в Україні; досвід гендерних бюджетних ініціатив в Україні
  3. місце ГОБ в ПЦМ
  4. провівся аналіз гендерних проблем в двох сферах: енергефективність і туризм
  5. виявлення потреб різних цільових груп

Були визначені програми та напрямки по гендерному бюджетуванню, за якими буде працювати ОТГ в майбутньому.

Також була проведена зустріч з предствниками ГО «Майбутнє Григорівки» в Присиваській об'єднаній громаді з метою повторної оцінки рівня розвитку громадської організації ARC.