Увага!Запрошуємо кандидатів на посаду "пожежник-рятувальник"
Дата: 21.09.2018 17:15
Кількість переглядів: 968
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/c28538a3e1154d94f845bf5d13073867.jpg)
Для створення місцевої пожежної охорони, Григорівська сільська рада запрошує кандидатів на посаду «пожежник-рятувальник» з обов’язковим проходженням навчання та подальшим працевлаштуванням в Присиваській ОТГ. Навчання проходить базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України в Херсонській області. Термін навчання складає 18 днів. Після проходження навчання, кандидат отримує посвідчення про проходження спеціальної підготовки.
Навчання оплачує Григорівська сільська рада.
За детальною інформацією звертатися до спеціаліста з кадрової роботи - Вітковського Максима Тимофійовича (с.Григорівка, вул.Пушкіна, 20, адмінбудинок).
« повернутися