Форум у м.Херсоні - «Бізнес-молодь: Ефект WOW від співпраці»

Дата: 20.09.2018 13:04

18 вересня 2018 року в м. Херсоні проходив форум «Бізнес-молодь: Ефект WOW від співпраці». Форум був проведений з метою покращення діалогу компаній з молоддю. Після відкриття заходу відбулась презентація та урочисте підписання Пакту заради молоді-2020.

Український Пакт заради молоді 2020 – це унікальна програма державно-приватного партнерства, ініційована Центром «Розвиток КСВ», Міністерством молоді та спорту України та соціально відповідальними компаніями, що вже об'єднала понад 80 організацій з 11 регіонів України і активно поширюєтсья по всій країні. Партнером і підписантом Ініціативи являється Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA).

ЮНІСЕФ в рамках молодіжного проекту U-Report розповіли про швидкі опитування через СМС та Твітер та їх результати. Свої програми для молоді презентували такі національні та місцеві роботодавці, як:

• АТ «Райфайзен Банк Аваль»
  • ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод»
  • Управління патрульної поліції
  • Регіональна філія «Ощадбанк»
  • UKRSIBBANK BNP Paribas Group
  • Syngenta
  • Watsons Україна
  • Херсонський обласний центр зайнятості.

Молодь пройшла майстер-класи від представників компаній на тему успішного працевлаштування та розвитку кар'єрних навичок, дізналась про важливі для компаній компетенції, цікаві кар'єрні можливості та отримала натхнення на професійну реалізацію в Україні.

Пакт заради молоді закликає молодь використовувати його можливості, брати участь у конкурсах, стажуваннях та розпочинати кар'єру в Україні!