Відбулася установча зустріч в рамках Академії жіночого лідерства

Дата: 18.09.2018 18:45

Фото без описуВ Григорівському Будинку культури 18 вересня 2018 року відбулася установча зустріч в рамках Академії жіночого лідерства із регіональною координаторкою «Національного демократичного інституту» за проектом «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – Христиною Білою та координаторкою Академії жіного лідерства, ГО «Українського жіночого фонду» - Оленою Панченко.

Академія жіночого лідерства (АЖЛ) – це ініціатива, спрямована на всебічну підтримку жінок-лідерок, покращення їх знань та навичок  для посилення  активної участі в реформі децентралізації, у т.ч., шляхом безпосередньої участі в процесах прийняття рішень в громадах.

Основною метою проекту є :

Посилення ролі жінок в процесах децентралізації та розбудові новостворених об’єднаних територіальних громад через надання їм знань і навиків для збільшення можливостей їх участі у прийнятті рішень в громадах.

Академія жіночого лідерства охоплює 75 ОТГ в 7 областях України :

Дніпропетровській

Харківській

Кіровоградській

Миколаївській

Херсонській

Тернопільській

Івано-Франківській.

Навчання складатиметься з декількох модулів, що включатимуть наступні теми:

1. Жіноче лідерство: актуальність, особливості, значення i важливість. Комунікаційні стратегії та робота зi 3MI.
  2. Децентралізація - можливості для жінок. Урахування гендерних особливостей при визначенні пріоритетів для громад.
  3. Адвокація як метод впливу. «Агенти змін». Мобілізація громад/залучення прихильників/прихильниць для досягнення цілей
  4. Участь жінок у прийнятті рішень : від першого кроку до представництва.

5. Розробка плану дій в громадах i підготовка до написания проектів.

Кожен з циклів триватиме 2,5 місяці упродовж яких відібрані учасниці:

- візьмуть участь в одному 3-денному i двох 1-денних тренінгах, що поєднуватимуть в co6i як теоретичну складову, так i прикладні  практичні кейси, які будуть адаптовані під особливість кожної з громад;

- виконають ряд передбачених навчальними модулями домашніх завдань для зaкpiплeння отриманих знань;

- отримають персональну підтримку досвідчених жінок-лідерок та консультаційну підтримку організаторів Академії на кожному з етапів її проходження;

- отримають фінансову підтримку власних ініціатив у вигляді мікрогрантів.

Всі бажаючі жінки можуть прийняти участь у навчанні, заповнивши анкету до 07 жовтня 2018 року  за цим посиланням  https://ukr.wf/anketad