Спортивні досягнення наших земляків!

Дата: 17.09.2018 13:40

Фото без описуУ період з 14 по 16 вересня в м. Генічеськ відбувся відкритий турнір з силових видів спорту "AZOW POWER CUP - 2018" . Традиційно федерація "Ліга світової сили" (WPL ) саме у вересневу пору влаштовує свято спортсменам, зібравши всіх на узбережжі Азовського моря. У даному турнірі взяли участь команди з 6-ти областей, серед яких двоє з Присиваської ОТГ. Вже за традицією, завдяки підтримці сілького голови Кліщевського С.О., у змаганнях взяли участь спортсмени клубу АТЛАНТ: Шишкевич Анатолій та Андрієвський Леонід. Анатолій - засновник школи пауерліфтингу на Присивашші та є наставником успішного покоління спортсменів. З результатом 200 кг, Анатолій став переможцем змагань в жимі штанги лежачи в категорії до 110 кг, а також автором нового рекорду. Андрієвський Леонід виборов перші місця в дисципліні станова - 270 кг, жимі штанги лежачи - 187.5 кг та в двоборстві з сумою 457.5 кг, зафіксувавши новий рекорд в категорії до 90 кг.

На даний час наші атлети відновлюють сили та готуються до чергових змагань, яких ще достатньо заплановано в цьому році.