Державна екологічна інспекція у Херсонській області проводить дослідження на території Присиваської ОТГ
Дата: 06.09.2018 11:00
Кількість переглядів: 1594
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/829fa4b18958f6e956d24c09be08549a.jpg)
05 вересня 2018 року та всю ніч мобільна бригада Державної екологічної інспекції у Херсонській області проводила дослідження води, повітря та грунту на території Присиваської ОТГ у зв'язку із подіями, що відбулися на хімічному заводі "Титан" м.Армянськ. В результаті проведених досліджень перевищень не виявлено.
Крім того повідомляємо, що надалі здійснюватиметься постійний контроль за цими показниками про що буде проводитись інформування нселення.
« повернутися